Hliníkové zimní zahrady

Firma PRUNIWERK a.s. vyrábí hliníková okna, hliníkové dveřehliníkové zimní zahrady ve svém výrobním závodu v Ostravě.

Hliníková zimní zahrada se v naprosté většině skládá z hliníkové nosné konstrukce a skleněné výplně. Hliníková konstrukce zimních zahrad se vyrábí ze systémových hliníkových profilů v naší výrobě v Ostravě na ulici Výstavní 3201. Skleněnou výplň zimních zahrad tvoří nejčastěji izolační dvojskla nebo trojskla objednáváme přímo na zakázku.

Kvalita hliníkových zimních zahrad

Pro výrobu hliníkových oken, dveří a hliníkových zimních zahrad jsou používány hliníkové systémové profily těchto výrobců:

  • SCHÜCO (Německo)
  • Aluprof (Polsko)
  • PONZIO (Polsko)

Skla odebíráme ze skláren SAINT-GOBAIN GLASS SOLUTIONS nebo Pilkington.

Údržba hliníkových zimních zahrad

Hliníkové zimní zahrady mají tu výhodu, že jsou prakticky bezúdržbové. Výjimkou je, pokud napadá nadměrné množství sněhu. Např. i ze střechy si každý musí odklidit sníh, pokud ho napadne nadlimitní množství, které je dáno mapou sněhových oblastí ČR.

Prakticky se ale udržují např. tak jako každá okna, protože si každý někdy umyje skla a utře rámy oken. Se zimními zahradami je to stejné, také je potřeba si někdy umýt skla a utřít profily. Bez omytí skel by se úměrně se zašpiněním skel snižoval prostup světla přes skla.

Zpříjemněte si vaše bydlení

Určitě znáte, když je venku pochmurno, venku prší nebo je mráz a jste zavřeni doma. Chcete mít blíže k přírodě? Díky zimní zahradě můžete relaxovat v podstatě venku za každého počasí.

Zimní zahrada vám prosvětlí a rozšíří stávající prostor domu např. obývací pokoj nebo jídelnu a vznikne tak dokonalé spojení s přírodou.

Zimní zahrada může také sloužit pro zakrytí bazénu, čím vznikne bazénová hala.

Chcete bydlet v krásnějším prostředí? Zimní zahrady plní také estetickou funkci.

Kontaktujte nás

Chtěli byste hliníkovou zimní zahradu? Kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme a budeme vše realizovat dle vašich požadavků.