Kontakty

PRUNIWERK a.s.

Výstavní 3201
702 00 Ostrava
Česká republika

e-mail: info@pruniwerk.cz
e-mailová fakturační adresa: faktury@pruniwerk.cz

IČ: 27828735
DIČ: CZ27828735

Společnost je zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 3944.

Pruniwerk a.s.

 

Obchodní oddělení – hliníkové systémy

Martin Šproch
vedoucí obchodního oddělení
mobil: +420 725 676 011
e-mail: sproch@pruniwerk.cz
QR kód

David Rusoň
obchodní manažer
mobil: +420 727 964 747
e-mail: ruson@pruniwerk.cz
QR kód

Montáž a realizace – hliníkové systémy

Bc. Michael Vrona
projektový manažer
mobil: +420 606 043 728
e-mail: vrona@pruniwerk.cz
QR kód

Petr Coufal
projektový manažer
mobil: +420 601 368 171
e-mail: coufal@pruniwerk.cz
QR kód

Ing. Martin Ludvík
projektový manažer
mobil: +420 725 676 012
e-mail: ludvik@pruniwerk.cz
QR kód

Tomáš Hanák
projektový manažer
mobil: +420 734 763 931
e-mail: hanak@pruniwerk.cz
QR kód

Bc. Marek Schneider
projektový manažer
mobil: +420 720 036 739
e-mail: schneider@pruniwerk.cz
QR kód

Daniel Sikora
projektový manažer
mobil: +420 601 176 700
e-mail: sikora@pruniwerk.cz
QR kód

Jakub Pěchura
konstruktér
mobil: +420 725 676 004
e-mail: pechura@pruniwerk.cz
QR kód

Radek Fic
přípravář výroby střediska hliníkových systémů
mobil: +420 725 676 014
e-mail: fic@pruniwerk.cz
QR kód

Výroba – hliníkové systémy

Martin Pokuta
vedoucí výroby
mobil: +420 702 026 120
e-mail: pokuta@pruniwerk.cz
QR kód

Nákup materiálu, expedice výrobků, logistika

Dagmar Osifová
vedoucí nákupu – středisko hliníkových systémů
mobil: +420 725 676 013
e-mail: osifova@pruniwerk.cz
QR kód

Ing. Aneta Tomanová
obchodní manažer střediska hliníkových systémů
mobil: +420 720 063 422
e-mail: tomanova@pruniwerk.cz
QR kód

Obchodní oddělení – střešní světlíky

Václav Wojnar
obchodní manažer
mobil: +420 725 676 001
e-mail: wojnar@pruniwerk.cz
QR kód

Nákup materiálu, expedice výrobků, logistika

Jiří Holas
vedoucí MTZ – středisko světlíků
mobil: +420 725 676 007
e-mail: holas@pruniwerk.cz
QR kód

Výroba – střešní světlíky

Dalibor Matejov
vedoucí výroby
mobil: +420 725 676 003
e-mail: matejov@pruniwerk.cz
QR kód

Montáž a instalace výrobků – střešní světlíky

Kamil Rziepěla
vedoucí realizačního úseku
mobil: +420 725 676 005
e-mail: rziepela@pruniwerk.cz
QR kód

Michal Odziomek
technik realizačního úseku
mobil: +420 725 676 002
e-mail: odziomek@pruniwerk.cz
QR kód

Kamil Kršík
konstruktér
mobil: +420 725 676 010
e-mail: krsik@pruniwerk.cz
QR kód

Ondřej Slíva
konstruktér
mobil: +420 607 211 907
e-mail: osliva@pruniwerk.cz
QR kód

Servis a reklamace

Ing. František Hájek
vedoucí technického úseku
mobil: +420 725 676 000
e-mail: hajek@pruniwerk.cz
QR kód

Účtárna

Ing. Dana Mokrošová
účetní
mobil: +420 601 364 483
e-mail: mokrosova@pruniwerk.cz
e-mail: faktury@pruniwerk.cz
QR kód

Michaela Slívová
mzdová účetní
e-mail: slivova@pruniwerk.cz

Majitel společnosti

Ing. Petr Slíva
ředitel
QR kód