Český svářečský ústav Fires Centra stavebního inženýrství

Kontakty

PRUNIWERK a.s.

Výstavní 3201, 702 00 Ostrava, Česká republika

tel.: +420 725 676 006
e-mail: info@pruniwerk.cz
e-mailová fakturační adresa: faktury@pruniwerk.cz

IČ: 27828735
DIČ: CZ27828735

Společnost je zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 3944.



 

Obchodní oddělení – hliníkové systémy
Martin Šproch
vedoucí obchodního oddělení
mobil: +420 725 676 011
e-mail: sproch@pruniwerk.cz

David Rusoň
obchodní manažer
mobil: +420 727 964 747
e-mail: ruson@pruniwerk.cz

Jana Jakůbková
obchodní manažer střediska hliníkových systémů
mobil: +420 725 676 006
e-mail: jakubkova@pruniwerk.cz

Montáž a realizace – hliníkové systémy
Bc. Michael Vrona
projektový manažer
mobil: +420 606 043 728
e-mail: vrona@pruniwerk.cz

Petr Coufal
projektový manažer
mobil: +420 601 368 171
e-mail: coufal@pruniwerk.cz

Ing. Martin Ludvík
projektový manažer
mobil: +420 725 676 012
e-mail: ludvik@pruniwerk.cz

Tomáš Hanák
projektový manažer
mobil: +420 734 763 931
e-mail: hanak@pruniwerk.cz

Roman Laibl
projektový manažer
mobil: +420 720 063 422
e-mail: laibl@pruniwerk.cz

Jakub Pěchura
konstruktér
mobil: +420 725 676 004
e-mail: pechura@pruniwerk.cz

Výroba – hliníkové systémy
Martin Pokuta
vedoucí výroby
mobil: +420 702 026 120
e-mail: pokuta@pruniwerk.cz

Nákup materiálu, expedice výrobků, logistika
Dagmar Osifová
vedoucí nákupu – středisko hliníkových systémů
mobil: +420 725 676 013
e-mail: osifova@pruniwerk.cz

Obchodní oddělení – střešní světlíky
Václav Wojnar
obchodní manažer
mobil: +420 725 676 001
e-mail: wojnar@pruniwerk.cz

Nákup materiálu, expedice výrobků, logistika
Jiří Holas
vedoucí MTZ – středisko světlíků
mobil: +420 725 676 007
e-mail: holas@pruniwerk.cz

Výroba – střešní světlíky
Dalibor Matejov
vedoucí výroby
mobil: +420 725 676 003
e-mail: matejov@pruniwerk.cz

Montáž a instalace výrobků – střešní světlíky
Kamil Rziepěla
vedoucí realizačního úseku
mobil: +420 725 676 005
e-mail: rziepela@pruniwerk.cz

Michal Odziomek
technik realizačního úseku
mobil: +420 725 676 002
e-mail: odziomek@pruniwerk.cz

Kamil Kršík
konstruktér
mobil: +420 725 676 010
e-mail: krsik@pruniwerk.cz

Ondřej Slíva
konstruktér
mobil: +420 607 211 907
e-mail: osliva@pruniwerk.cz

Servis a reklamace
Ing. František Hájek
vedoucí technického úseku
mobil: +420 725 676 000
e-mail: hajek@pruniwerk.cz

Účtárna
Ing. Zuzana Hrabálková
účetní
mobil: +420 601 364 483
e-mail: hrabalkova@pruniwerk.cz
e-mail: faktury@pruniwerk.cz

Majitel společnosti
Ing. Petr Slíva
ředitel